cr

ДУМК спільно з лідером кримських татар Мустафою Джемілєвим провело зустріч з делегацією міністерства закордонних справ Туреччини

З ім’ям Аллаха Всемилостивого, Милостивого!

10.02.2017 р. ДУМК спільно з лідером кримських татар Мустафою Джемілєвим провело зустріч з делегацією міністерства закордонних справ Туреччини, на якій муфтій Айдер Рустемов і глава Ради улемів Сулейман Хайруллаєв презентували місію, бачення, стратегічні цілі та проектну діяльність новоствореного муфтіяту кримських татар. Делегати цікавилися проблемами і труднощами кримських татар, які вимушено залишили батьківщину у зв’язку з окупацією Криму. У процесі спілкування почесний посол Туреччини в Україні пан Йонет Дж. Тезель наголосив на необхідності тісної співпраці ДУМК з Державним управлінням у справах релігії Туреччини. Сторони домовилися про проведення спільної зустрічі найближчим часом.

Фото Ayder Rustamov.

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».