cr

Мусульманська громада кримських татар провела іфтар в Мелітополі

З ім’ям Аллага Всемилостивого та Милостивого!

Хвала Всевишньому 05.06.2017 ДУМ АРК за підтримки Діянет Турецької Республіки провів колективний іфтар в Мелітополі. Захід був проведений завдяки зусиллям нашої місцевої релігійної громади “Іраде”. У заході взяли участь понад сто чоловіків, жінок та дітей. Почесними гостями виступили офіційні представники Діянет Турецької Республіки, муфтій ДУМ АРК, представник Ради улемів, глава регіонального Междлісу, громадські активісти та ветерани національного руху. В цей же вечір відбулася благодійна роздача продуктових пакетів для мусульманських сімей.
Рамазан – місяць єднання, щедрості і милості Аллага, тому в цей місяць все мусульмани повинні бути як ніколи єдині. Одним із способів об’єднати мусульман в одному місці для спілкування і єднання – є проведення подібних іфтарів.
Також планується проведення подібного західа в с Новоолексіївка Херсонської області за участю кримських татар, які не змогли облаштуватися на своїй Батьківщині з часів пострадянської України, в тому числі за участю і тих, хто вимушено покинув Батьківщину в даний час у зв’язку з окупацією Криму та російською агресією і проживає на материковій частині України.

З повагою муфтій ДУМ АРК
Айдер Іса оглу Рустемов

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».