cr

Духовне управління мусульман Автономної республіки Крим планує направити на навчання в міжнародний ліцей імам хатіп в Туреччину кримськотатарських дітей

З ім’ям Аллаха Всемилостивого і Милостивого!

Духовне управління мусульман Автономної республіки Крим спільно з Духовним Управлінням у справах релігії р. Туреччина (Діянет) за підтримки Меджлісу кримськотатарського народу в цьому році планує направити на навчання в міжнародний ліцей імам хатіп в Республіку Туреччина кримськотатарських дітей – випускників 8-9-х класів. Студенти будуть відправлені на навчання в рамках Міжнародної теологічної факультативної стипендіальної програми.

На сьогоднішній день пройдено два етапи:

  • 56 дітей з Криму та материкової України були зареєстровані на офіційному сайті Діянет;
  • 19-20 червня 2018 року в середній школі № 1 села Новоолексіївка з 46-ма дітьми комісією від Діянет були проведені IQ-тест і співбесіду.

Найближчим часом результати іспиту будуть оголошені. Ми сподіваємося, що до початку навчального року в Туреччину вирушать як мінімум 20 кращих дітей і з кожним роком ця кількість, ін ша Аллаг, буде тільки зростати.

ДУМ АРК висловлює окрему подяку голові Товариства культури та взаємодопомоги кримських татар і члену Виконкому ВККТ Мукремін Шахіну, імаму релігійної громади “Іслям” села Новоолексіївка Ток’лу Усеіну, главі Херсонського регіонального Меджлісу і директору 1-ї середньої школи села Новоолексіївка Люманову Ленуру, члену Меджліса кримськотатарського народу і представнику Меджліса кримськотатарського народу в Херсонській області Сулейманову Абмеджіту, члену Меджлісу кримськотатарського народу Бекіровой Гульнарі!

Нехай Аллах дарує нашому народові можливість виховати нові, високоосвічені покоління, звільнити нашу Батьківщину від російського окупанта, побудувати на рідній, вільної землі нові національні школи!

Наша боротьба тривае …

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».