Breaking News
Home / Новости / ДУМ АРК провело черговий святковий намаз за межами рідного Криму

ДУМ АРК провело черговий святковий намаз за межами рідного Криму

21 серпня в мечеті київського представництва Духовного управління мусульман АР Крим відбувся святковий намаз, присвячений одному з найбільших ісламських свят «Курбан-Байрам» (свято Жертвоприношення). На намазі були присутні близько тисячі віруючих, серед яких – члени Меджлісу кримськотатарського народу, а також голова Меджлісу, народний депутат України, Рефат Чубаров.

Після звершення намазу, зі святковою проповіддю, прямий ефір якої транслювався також в Криму, виступив муфтій Духовного управління мусульман АР Крим – Айдер Рустемов, який нагадав віруючим про те, що в основі цього свята лежить Єдинобожжя, оскільки на ньому будується все поклоніння і вся ісламська релігія. Потім шановний муфтій розповів про історію та витоки цього свята, духовні і моральні аспекти, про важливість покори велінням Всевишнього Аллага, а також вказав на уроки і повчання, які ми виносимо з  цієї історії – а саме жертвування, терпіння і боротьба на шляху Аллага своїм майном і душами, адже тільки так ми зможемо впоратися з усіма бідами і труднощами, які випали на нашу Умму і кримськотатарський народ в боротьбі з російським окупантом.

Після завершення святкової проповіді, до вірян звернувся голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров, який привітав усіх мусульман з цим великим святом, а також висловив надію на те, що в майбутньому ми зможемо вільно святкувати цю та інші важливі події у себе вдома, у вільному від окупантів Криму.

About Вадим Дашевский

Check Also

ДУМК взяло участь в координаційній нараді щодо проблематики фотографування на документи в релігійному вбранні

22 листопада 2018 року в Міністерстві внутрішніх справ України під головуванням заступника Міністра внутрішніх справ …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *