cr

В окупованому Криму знову призначили муфтія на 5 років

З ім’ям Аллага Всемилостивого і Милостивого!

Вчора в окупованому Криму пройшли так звані “вибори муфтія”. Ним знову був “обраний” (а точніше призначений) на 5 років Емір Алі Аблаєв. Як повідомляє інформаційна платформа Крим PRESS, Аблаєв сказав: “Ту формулу миру, любов одне до одного, розуміння і взаємоповагу, яка проповідується останні чотири роки в Криму, потребує сьогодні весь світ. Війни і кровопролиття, що відбуваються сьогодні в світі, – доказ відсутності цієї милості і добра одне до одного. У Криму ми бачимо прояв цієї дружби і взаєморозуміння та пожинаємо їх добрі плоди”. Також Аблаєв заявив: “Люди настільки втомилися і знесилилися від цього протистояння, що останні чотири роки мирного співіснування і добросусідства мусульман з усіма іншими конфесіями і національностями в Криму показали нам, що вони дуже чекали цього, відчували спрагу до миру та злагоди”.

Також він зазначив у своєму звіті, що за останні п’ять років було побудовано 16 мечетей, відреставровано п’ять історичних мечетей, а також знаходяться в процесі будівництва 15 нових культових споруд.

Цілком очевидно, що “формула миру, любові одне до одного” зводиться до того, що за час окупації Криму Російською Федерацією зафіксовано 44 випадки викрадення людей, 15 з яких досі не знайдені, заарештовані 32 кримських татарина, 113 дітей залишились без годувальників, сфабриковано 8 політично вмотивованих кримінальних справ за релігійною ознакою. Ця “формула” також зводиться до написання доносів на своїх співвітчизників і одновірців. Бурхлива ж духовно-релігійна діяльність зводиться до спроб підпалів, пограбувань і осквернення мечетей. Всього за період окупації Криму зафіксовано 16 випадків і лише 1 злочинець спійманий. До цього списку потрібно додати планомірне знищення Ханського палацу і осквернення могил наших предків з метою будівництва траси “Таврида”.

Звичайно, в умовах окупації ніяких виборів бути не може. Але все ж слід зазначити, що колишній співробітник так званого “кримського муфтіяту” Риза Ганієв на своїй сторінці в facebook повідомив: “Я, Ганієв Риза Вайітовіч, і моя довірена особа, Фіттаєв Рустем Усманович, спробували пройти до реєстраційного столу делегатів К’урултая (з’їзд) мусульман Криму VI скликання, який проходить сьогодні 27.10.2018 в стінах Кримськотатарського державного академічного музикально-драматичного театру, щоб зареєструватися в якості кандидату на посаду муфтія мусульман Криму, глави ЦРО ДУМК, на що отримали відмову, яка супроводжувалася рукоприкладством Толіпова Сейдамета (колишній начальник охорони муфтія Криму). Далі, представившись службою охорони та уповноваженим з питання оповіщення нас про те, що в списках ми відсутні, і сказавши, що знає хто ми такі, Айваз Умєров попрохав нас не створювати непотрібних розглядів і попросив нас вийти. Після чого ми подякували йому за оповіщення і пішли”. Також, він звинувачує в обкраданні благодійної фінансової допомоги Духовного Управління у справах релігії Турецької Республіки (Діянет) з додатком заяв і листів, які свідчать про це: “Першим у порядку денному завтрашнього Курултаю мусульман Криму повинне бути дане питання (підробка підписів, шахрайство і крадіжка в особливо великих розмірах)”. Все “таємне” рано чи пізно стає “явним”. До статті ми також додаємо згадані листи та раніше написані доноси Аблаєва на своїх співвітчизників. Треба пам’ятати про те, що у “зрадників” немає національності або релігії. Вони можуть носити як ім’я Юда, так і Абдуллах ібн Убай чи будь-яке інше.

А наша боротьба триває …

ПРЕС-СЛУЖБА ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».