cr

Духовне управління мусульман Автономної республіки Крим направило на навчання в міжнародний ліцей імам хатип до Туреччини кримськотатарських дітей

З ім’ям Аллаха Всемилостивого, Милостивого!

Духовне управління мусульман Автономної республіки Крим спільно з Духовним Управлінням у справах релігії Турецької Республіки (Діянет) за підтримки Меджлісу кримськотатарського народу в цьому році направило на навчання в міжнародний ліцей імам хатип в Республіку Туреччина кримськотатарських дітей – випускників 8-9-х класів. Студенти будуть відправлені на навчання в рамках Міжнародної теологічної факультативної стипендіальної програми.

Як повідомлялося вже раніше 56 дітей з Криму та материкової України були зареєстровані на офіційному сайті Діянет, 19-20 червня 2018 року в середній школі № 1 села Новоолексіївка з 46 дітьми комісією від Діянет були проведені IQ-тест і співбесіду, в підсумку 8 дітей були прийняті. З причини окупації Криму, а також через деякі бюрократі процедури, отримання навчальних віз вийшло достатньо складним питанням. Спільно з Меджлісом кримськотатарського народу ми вирішували ці проблеми і, на жаль, лише 4 підлітка отримали навчальну візу, повністю завершили оформлення і вже розпочали навчання в міжнародних ліцеях імам хатіп в Стамбулі і Бурсі.

Нехай Аллаг дарує нашому народові можливість виховати нові, високоосвічені покоління, звільнити нашу Батьківщину від російського окупанта, побудувати на рідній, вільній землі нові національні школи!

Наша боротьба триває …

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».