Home / Новости / ДУМК взяло участь в координаційній нараді щодо проблематики фотографування на документи в релігійному вбранні

ДУМК взяло участь в координаційній нараді щодо проблематики фотографування на документи в релігійному вбранні

22 листопада 2018 року в Міністерстві внутрішніх справ України під головуванням заступника Міністра внутрішніх справ України Ковальчук Т. І. та Голови Державної міграційної служби Соколюка М. Ю. України пройшла координаційна нарада спільно з представниками зацікавлених центральних органів виконавчої влади, а також представників різних релігійних організацій Україна, в числі яких було і Духовне управління мусульман АР Крим. На нараді, зокрема, обговорювалося питання внесення змін до законодавства України в частині, що стосується перегляду вимог, які пред’являються до Фотовідбитки для документів, що засвідчують особу.

Проблема фотографування в документи в релігійному вбранні виявилася актуальною не тільки для мусульманської громадськості України. Виявляється, аналогічні проблеми відчувають і представники інших конфесій України, як, наприклад, представники греко-католицької та римо-католицької церков.

Нарада пройшла в конструктивному руслі. Особливо слід відзначити одностайність учасників в позитивному вирішенні проблеми. Відбувся обмін контактами для спільного вироблення рекомендацій від зацікавлених сторін. Ці рекомендації будуть враховані при розробці та затвердженні нового національного стандарту і приведення його у відповідність до міжнародного стандарту ICAO.

Прес-служба ДУМК

Check Also

ДУМАРК висловлює свою подяку за надану благодійну допомогу

Духовне управління мусульман Автономної Республіки Крим від імені мусульман Криму, кримських татар, які вимушено залишили …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *