cr

ДУМК взяло участь в координаційній нараді щодо проблематики фотографування на документи в релігійному вбранні

22 листопада 2018 року в Міністерстві внутрішніх справ України під головуванням заступника Міністра внутрішніх справ України Ковальчук Т. І. та Голови Державної міграційної служби Соколюка М. Ю. України пройшла координаційна нарада спільно з представниками зацікавлених центральних органів виконавчої влади, а також представників різних релігійних організацій Україна, в числі яких було і Духовне управління мусульман АР Крим. На нараді, зокрема, обговорювалося питання внесення змін до законодавства України в частині, що стосується перегляду вимог, які пред’являються до Фотовідбитки для документів, що засвідчують особу.

Проблема фотографування в документи в релігійному вбранні виявилася актуальною не тільки для мусульманської громадськості України. Виявляється, аналогічні проблеми відчувають і представники інших конфесій України, як, наприклад, представники греко-католицької та римо-католицької церков.

Нарада пройшла в конструктивному руслі. Особливо слід відзначити одностайність учасників в позитивному вирішенні проблеми. Відбувся обмін контактами для спільного вироблення рекомендацій від зацікавлених сторін. Ці рекомендації будуть враховані при розробці та затвердженні нового національного стандарту і приведення його у відповідність до міжнародного стандарту ICAO.

Прес-служба ДУМК

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».