cr

ДУМК взяло участь в координаційній нараді щодо проблематики фотографування на документи в релігійному вбранні

22 листопада 2018 року в Міністерстві внутрішніх справ України під головуванням заступника Міністра внутрішніх справ України Ковальчук Т. І. та Голови Державної міграційної служби Соколюка М. Ю. України пройшла координаційна нарада спільно з представниками зацікавлених центральних органів виконавчої влади, а також представників різних релігійних організацій Україна, в числі яких було і Духовне управління мусульман АР Крим. На нараді, зокрема, обговорювалося питання внесення змін до законодавства України в частині, що стосується перегляду вимог, які пред’являються до Фотовідбитки для документів, що засвідчують особу.

Проблема фотографування в документи в релігійному вбранні виявилася актуальною не тільки для мусульманської громадськості України. Виявляється, аналогічні проблеми відчувають і представники інших конфесій України, як, наприклад, представники греко-католицької та римо-католицької церков.

Нарада пройшла в конструктивному руслі. Особливо слід відзначити одностайність учасників в позитивному вирішенні проблеми. Відбувся обмін контактами для спільного вироблення рекомендацій від зацікавлених сторін. Ці рекомендації будуть враховані при розробці та затвердженні нового національного стандарту і приведення його у відповідність до міжнародного стандарту ICAO.

Прес-служба ДУМК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».