Home / Новости / ДУМК отримало відповідь від МВС щодо питання фотографування в хіджабі на документи що засвідчують особу

ДУМК отримало відповідь від МВС щодо питання фотографування в хіджабі на документи що засвідчують особу

У відповідь на звернення Духовного управління мусульман АРК було отримано відповідь, підписану заступником Міністра внутрішніх справ України Гончаровим С.М. У відповіді повідомляється про результати всебічного розгляду питання надання можливості жінкам-мусульманкам фотографуватися на документи, що засвідчують особу, в мусульманській хустці.

Було відзначено, що існуючий стандарт ДСТУ 1303-94, який передбачає фотографування в документи виключно без головного убору, не враховує вимог, які встановлені для фотозображень особи відповідно до міжнародних рекомендацій які є обов’язковими для виконання, зокрема рекомендацій Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO).

Особливо важливим у відповіді слід зазначити факт того, що Державна міграційна служба України звернулася до Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» з пропозицією переглянути ДСТУ 1303-94 і привести його у відповідність до міжнародних норм.

Таким чином, рішення поставленого в зверненні Духовного управління мусульман АРК стане можливим після внесення відповідних змін до ДСТУ 1303-94.

Прес-служба ДУМК

Check Also

10 червня 2019 року — в Криму пройшла чергова хвиля обшуків

10 червня 2019 р. по завершенню благословенного місяця Рамазан і свята Ораза байрам пройшли чергові …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *