Home / Новости / ДУМК отримало відповідь від МВС щодо питання фотографування в хіджабі на документи що засвідчують особу

ДУМК отримало відповідь від МВС щодо питання фотографування в хіджабі на документи що засвідчують особу

У відповідь на звернення Духовного управління мусульман АРК було отримано відповідь, підписану заступником Міністра внутрішніх справ України Гончаровим С.М. У відповіді повідомляється про результати всебічного розгляду питання надання можливості жінкам-мусульманкам фотографуватися на документи, що засвідчують особу, в мусульманській хустці.

Було відзначено, що існуючий стандарт ДСТУ 1303-94, який передбачає фотографування в документи виключно без головного убору, не враховує вимог, які встановлені для фотозображень особи відповідно до міжнародних рекомендацій які є обов’язковими для виконання, зокрема рекомендацій Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO).

Особливо важливим у відповіді слід зазначити факт того, що Державна міграційна служба України звернулася до Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» з пропозицією переглянути ДСТУ 1303-94 і привести його у відповідність до міжнародних норм.

Таким чином, рішення поставленого в зверненні Духовного управління мусульман АРК стане можливим після внесення відповідних змін до ДСТУ 1303-94.

Прес-служба ДУМК

Check Also

ДУМАРК висловлює свою подяку за надану благодійну допомогу

Духовне управління мусульман Автономної Республіки Крим від імені мусульман Криму, кримських татар, які вимушено залишили …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *