cr

Духовне Управління мусульман Автономної республіки Крим та Рада Улемів провели дитячий конкурс імені Номана Челебіджихана «Світ Корану».

Конкурс відбувся 24 лютого 2019 року у Київському представництві ДУМ АРК.
Близько 40 дітей віком від 3 до 13 років змагалися не тільки в правильному та красивому читанні сур Священного Корану напам’ять, як це прийнято на подібних конкурсах, але й відповідали на питання щодо розуміння їх змісту.
Саме до осмисленої освіти закликав видатний кримськотатарський діяч, муфтій мусульман Криму та Східної Європи, перший голова Курултаю кримськотатарського народу Номан Челебіджихан. Про це йдеться в його оповіданні «Молитва ластівок», за мотивами якого діти розіграли сценку перед початком конкурсної програми.
Як зазначили батьки багатьох учасників, під час підготовки до конкурсу вони разом з дітьми поринули в глибину змісту Священної Книги мусульман та удосконалили свої знання та розуміння Слів Всевишнього. Наймолодші діти (3-5 років) читали суру «Аль-Іхляс», друга вікова категорія (5-8 років) – суру «Аль-Аляк», а старші (8-13 років) – суру «Аль-Фаджр».
9 переможців отримали дипломи та цінні призи, а всі учасники – почесні грамоти та заохочувальні подарунки (ісламські дитячі книжки).
Сподіваємось, що це не останній подібний конкурс, і наступні пройдуть вже в рідному Криму, звільненому від російського окупанта, Ін ша Аллаг.
Наша боротьба триває.

Прес-служба ДУМ АРК.

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».