Home / Новости / ТЕРОРИСТИЧНИЙ АКТ У МЕЧЕТЯХ НОВОЇ ЗЕЛАНДІЇ

ТЕРОРИСТИЧНИЙ АКТ У МЕЧЕТЯХ НОВОЇ ЗЕЛАНДІЇ

З ім’ям Аллаха Всемилостивого, Милостивого!

49 осіб було вбито і 48 поранено при атаці чотирьох зловмисників на дві мечеті в Новій Зеландії. Про це з посиланням на повідомлення прем’єр-міністра країни Джасінда Ардерн пише місцеве видання New Zealand Herald.
41 людина загинула в мечеті близько Хаглі-Парк, ще 7 осіб було вбито в мечеті в районі Линвуд. Де загинув ще один, не повідомляється.
Це найкривавіший теракт в історії Нової Зеландії.
Ця кровава подія — відвертий злочин проти людяності, адже зловмисник, що напав на мечеть Аль-Нур більше 16 хвилин Стрім в Facebook, як розгорталася злочин: від під’їзду до будинку і розстрілу по кімнатах мечеті до добивання поранених.
Також передають, що 28-річний австралієць знімав розстріл в мечеті на відео, а також те, що він написав до скоєння злочину «маніфест», де назвав свої майбутні дії «терористичним актом».
Ця кровава подія — терористичний акт, який свідчить про те, що у тероризму немає ні релігії, ні національності. Тому, сьогодні весь світ повинен в один голос сказати «НІ ІСЛАМОФОБІЇ!» Якщо почуття і інстинкти спонукають нас на такий терор і жорстокість, відповісти тим же, то наша віра і розум спонукають в даному випадку до розсудливості і витримці, адже Пророк Мухаммад (мир йому) був спрямований як милість для світів. Так про нього сказав Всевишній в Корані: «Ми відправили тебе лише як милість до світів» (21: 107). Ми сподіваємося, що правоохоронні органи Нової Зеландії найближчим часом покарають винних. Місто Крайстчерч (церква Христа), назване на честь шанованого Пророка Ісуса (мир йому) як християнами, так і мусульманами має бути осередком миру і справедливості, а не притулком для вбивць. Ісус (мир йому) згадується в Корані 25 разів, тоді як Мухаммад (мир йому) всього лише 5 разів. Ми висловлюємо співчуття усім нашим братам і сестрам, сім’ям мучеників (шахідів) і постраждалих, і закликаємо їх до терпіння в біді, як це заповідав Всевишній в Корані: «Сповісти ж добру звістку терпеливим, тим які, коли їх торкнеться лихо, говорять: «Воістину, ми належимо Аллаху, і до Нього ми повертаємося »». (2: 155-156). Ми мусульмани віримо, що справедливість рано чи пізно восторжествує, в цьому світі або Грядущому, бо Всевишній — Справедливий !!!

Муфтій Криму
Айдер Іса ог’лу Рустемов

Check Also

10 червня 2019 року — в Криму пройшла чергова хвиля обшуків

10 червня 2019 р. по завершенню благословенного місяця Рамазан і свята Ораза байрам пройшли чергові …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *