cr

Рамадан Карім – місяць посту і щедрості

З ім’ям Аллага Всемилостивого, Милостивого!

Шановні мусульмани! Безмежна вдячність Аллагу, що ми зустріли місяць Рамадан. Господь дав нам ще одну можливість заслужити Його милість, очиститися від гріхів, зробити добрі справи. Це для нас велика честь. Нехай Всевишній допоможе нам в місяць Рамадан поститися, читати намази, багато роздавати милостиню, з любов’ю читати Коран, проводити смачні іфтари (розговіння). Нехай Всевишній всіх нас зарахує до Його улюблених рабів.

Нехай буде щасливим благословенний місяць Рамадан!

Муфтій Криму
Айдер Іса оглу Рустемов

PS: Нижче, ви знайдете розклад молитв, а також час початку та кінця посту на кожен день місяця Рамадан, для міста Києва, районних центрів Автономної Республіки Крим, а також обласних центрів України.

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».