cr

Дитячий конкурс «Майбутнє трьох святинь»

Духовне Управління мусульман Автономної Республіки Крим, з нагоди Священного місяця Рамадан, місяця духовного натхнення, відкриттів та боротьби , оголошує Всеукраїнський конкурс дитячих творчих робіт «Майбутнє трьох святинь».

Мета конкурсу – пробудити у дітей інтерес до історії і сьогоднішнього стану трьох ісламських святинь: мечеті Аль-Харам в Мецці, мечеті Пророка (мир йому і благословення Аллага) в Медині і мечеті Аль-Акса в аль-Кудсі. Учасникам пропонується зобразити, якими вони бачать ці мечеті в майбутньому.

Умови конкурсу:

  1. Вік учасників – до 15 років.
  2. Від одного учасника приймається тільки одна робота із зображенням майбутнього трьох святинь.
  3. Розмір роботи не менше, ніж 297×420 мм (А 3).
  4. Техніка роботи може бути будь-яка (акварель, гуаш, олівець, масло, на склі, вишивка, випалювання і т.д.) Рамка вітається.

Учасники повинні самостійно виконати свою роботу, а також викласти свою концепцію в письмовій формі.

Роботи разом з описом і анкетними даними (ПІБ автора, вік, адреса, номер телефону та ім’я дорослої контактної особи), приймаються до 15 червня в представництві ДУМ АРК в Києві (просп. Перемоги 67/1).

Підбиття підсумків конкурсу та нагородження переможців відбудеться 19 червня 2019 року в актовій залі Представництва ДУМ АРК в Києві.

Призовий фонд:

1-е місце – 15000 грн.

2-е місце – 10000 грн.

3-е місце – 5000 грн.

Прес-центра ДУМК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».