cr

Черговий вирок оголошено. Ціна правди – 76 років

12 листопада 2019 року Південний військовий суд міста Ростов-на-Дону засудив на тривалі терміни 6-х кримських татар, ні в чому невинних мусульман.

Муслім Алієв -19 років

Інвер Бекіров – 18 років

Емір-Усеин Куку – 12 років

Вадим Сірук – 12 років

Рефат Алімов – 8 років

Арсен Джеппаров – 7 років

Суддя, який зі страху не зміг винести рішення “через відсутність складу злочину звільнити …” Через страх перед Кремлем, замовниками – не зміг. Боїться. Це і є довічний термін рабства.

Наших одновірці, засудили лише, щоб залякати волелюбний кримськотатарський народ, який не покладає рук у своїй боротьбі, але і в катівнях в’язниці вони відчувають себе вільними. Вони не раби системи!

Просимо Аллага зміцнити їх на цьому шляху, щоб якомога швидше вони повернулися до своїх родин. Ми маємо пам’ятати, що на все Воля Всевишнього і перемога тільки від Нього. Наша боротьба продовжується.

ДУМ АР Крим робить все можливе для полегшення становища всіх політв’язнів Кремля, всіх своїх одновірців.

Муфтій Криму

Айдер Іса оглу Рустемов

Коментарі закриті.

Сообщается, что Умар бин аль-Хаттаб, да будет доволен им Аллах, сказал:
«Я слышал, как посланник Аллаха, да благословит его Аллах и приветствует, сказал:
―Поистине, дела (оцениваются) только по намерениям и, поистине, каждому человеку (достанется) лишь то, что он намеревался (обрести), и (поэтому) переселявшийся ради чего-нибудь мирского или ради женщины, на которой он хотел жениться, переселится (лишь) к тому, к чему он переселялся»