cr

Кремлівська репресивна машина продовжує тиснути

Кремлівська репресивна машина продовжує тиснути, і як завжди, знову жертвами репресій стали кримські татари, які просто виражали незгоду з політикою окупантів.

Засудили ялтинську групу, 1-у бахчисарайську групу, в поспіху вже судять 2-у бахчисарайську групу.

5 грудня винесли вирок 17 років суворого режиму по севастопольській справі Хізб-ут Тахрір Енверу Сейтосманову. Адвокати обурюються, кажучи про абсурдність цієї кримінальної справи (в принципі, як і всі кримінальні справи). Верховний суд РФ тільки називається верховним. Насправді він під невеличкою купкою людей, які обіймають керівні посади Росії.

Але вони забувають, що є ще Європейський суд з прав людини, Гаазький суд Міжнародної організації ООН, а найголовніше – Суд Всевишнього. Все повертається, і справедливість восторжествує.

Дай Аллаг швидкого розрахунку всім, хто несправедливо ставиться до мусульман!

Дай Аллаг мусульманам (нашим хлопцям) терпіння, міцного іману і здоров’я витримати цей іспит!

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».