cr

Анонс. Запрошуємо всіх на відкриття нового Ісламського культурного центру «Сєлям»

Духовне Управління мусульман Автономної республіки Крим анонсує відкриття третього представництва на материковій частині України – Ісламського культурного центру «Сєлям», який з’явився завдяки зусиллям переселенців з Криму, що вимушені були покинути свою батьківщину в зв’язку з окупацією 2014 року, та мусульманської спільноти Київської області.

Відкриття відбудеться у благословенний для мусульман день, п’ятницю, 17 січня 2020 року о 12.30 за адресою: Київська область, Броварський район, с. Погреби, вул. Різдвяна (колишня вул. Коцюбинського), 10 а.

П’ятничну проповідь проведе муфтій Криму Айдер Рустемов. Після джума-намазу всіх очікує смачне пригощання. Ласкаво просимо всіх!

Телефони для зв’язку:

+380 (63) 369 37 87

+380 (63) 410 15 58

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».