cr

ДУМАРК висловлює щирі співчуття у зв’язку зі землетрусом, який стався в Туреччині

ДУМАРК висловлює найглибші співчуття рідним і близьким жертв землетрусу, що стався 24 січня в Туреччині в східній провінції Елязиг.

Ця трагедія забрала життя майже 40 людей, близько 1000 зазнали поранень.

В офіційному зверненні Муфтія Криму до посла Турецької Республіки Ягмура Ахмета Гульдере (Yağmur Ahmet Güldere) та Представника Управляння у справах релігії Турецької Республіки  Іси Яйкина йдеться: «Прийміть наші почуття глибокого співпереживання у зв’язку з трагедією, що сталася в нашій рідній Туреччині в східній провінції Елязиг. Ми разом з Вами понесли цю важку втрату і сумуємо разом з Вами, але говоримо лише те, що завгодно нашому Господу: “Воістину, ми всі належимо Аллагу, і, воістину, до Нього наше повернення”.

Наше життя в цьому світі має свій термін і ніякі слова розради не допоможуть вгамувати біль або повернути тих, хто пішли, крім щирої віри у Всевишнього, адже, воістину, Йому належить те, що Він дав, і Йому належить те, що Він забрав. Веління Аллага, нам же залишається лише проявити смирення і терпіння».

Нехай Всевишній зберігає і оберігає Туреччину від всіх бід і випробувань. Ми завжди пам’ятаємо про неї в своїх молитвах.

З повагою, прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».