cr

Перевірка документі та затримання біля стін Ісламського культурного центру у Києві

Вчора, 31 січня, у священний для мусульман день – п’ятницю, біля стін Ісламського культурного центру ГО «Аль-Раїд» прямо під час проповіді відбулася масова перевірка документів, а також затримання людей що йшли в мечеть на джума-намаз.

Автобуси з поліцейськими і співробітниками міграційної служби під’їхали до мечеті за півгодини до початку намазу і почали вимагати у людей документи, обґрунтовуючи це «звичайною перевіркою документів», але чому місце і час для «звичайної перевірки документів» було пов’язане саме з мечеттю, та саме с часом п’ятничного намазу, на який збираються багато віруючих мусульман залишається тільки здогадуватись.

Де таке можна побачити в цивілізованих країнах Західної Європи, до кола яких наша країна так бажає долучитись, щоб під час недільної служби у Церкві, чи в будь якому іншому місці, що має велике релігійне значення для людини, відбувалися такого роду «звичайні перевірки документів» у людей, що прямують на молитву? Питання риторичне.

Духовне управління мусульман Автономної Республіки Крим рішуче засуджує таку поведінку Державної міграційної служби, та Національної поліції. Маємо надію що це була прикра помилка з їх сторони, і таке більше не повториться  ні біля мечетей, ні біля будь-якої іншої релігійної споруди.

Прес-служба ДУМАРК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».