cr

За сприяння ДУМАРК відбулось відкриття мечеті в Бориспільскій виправній колонії №119

6 лютого 2020 року відбулася знакова подія – була відкрита перша мечеть на території виправного закладу “Державна виправна колонія 119” в с. Мартусівка (Бориспільський район). Це перша мусульманська молільна кімната у виправних закладах на території Київської області. Мусульманські активісти зарекомендували себе як ефективні соціально-психологічні реабілітологи та вихователі. Державна служба виконання кримінальних покарань виражає свою підтримку подібним ініціативам і всіляко сприяє розвитку духовності і релігійності серед засуджених, адже саме віра в Бога в найбільшій мірі сприяє виправленню особистості.

Відкриття молельні відбулося за сприяння Духовного управління мусульман Автономної Республіки Крим, на відкритті був присутній муфтій Криму – Айдер Рустемов. Він зробив урочисту промову, в якій підкреслив важливість подібних ініціатив. Також були інші поважні гості – представники Асоціації мусульман України та мусульманські активісти Київської області. Урочистий захід відбувся в приємній, урочистій атмосфері.

Духовне управління мусульман Автономної Республіки Крим висловлює свою подяку адміністрації Державної установи “Бориспільська виправна колонія 119”.

Прес-служба ДУМАРК

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».