cr

ДУМАРК оголошує про початок набору в Міжнародні Ліцеї Імам хатип в Туреччині на 2020-2021 навчальний рік

В рамках «Міжнародної програми з теології» для навчання в «Міжнародних ліцеях Імам Хатіп», яка проводиться Міністерством національної освіти Турецької Республіки, Турецьким Фондом у справах релігії, Факультетами теології, оголошується набір серед іноземців на 2020-2021 навчальний рік для навчання в Міжнародних ліцеях Імам Хатіп і на Факультетах теології університетів Турецької Республіки. Прийом заявок здійснюється онлайн на сайті https://diyanetburslari.tdv.org до 15 березня 2020 року.

Всі питання, пов’язані з умовами прийому, зарахування та навчання ви можете знайти на сайті https://diyanetburslari.tdv.org

По закінченню ліцею студенти можуть вступати до вузів Туреччини на теологічний і інші факультети, які зможуть заслужити за результатами балів. Міністерство освіти Туреччини і Турецький Фонд у справах релігії запрошують бажаючих випускників 9 класу (а також 10, 11 класів,) отримати гідну теологічну освіту.

Випускники кримських і українських шкіл можуть навчатися в найкращих міжнародних ліцеях Імам хатип та університетах Туреччини. Для тих, хто поступив надається безкоштовне проживання в гуртожитку навчального закладу, 3-х разове харчування, бібліотека, криті та відкриті спортзали, екскурсії по історичних місцях Туреччини, щомісячна стипендія, квитки на літак в обидва боки. Для тих, хто виявить бажання стати хафізом (вивчити Коран напам’ять) надається окремий викладач. Всі витрати бере на себе турецька сторона.
За цією програмою здобувають освіту юнаки і дівчата з 111 країн світу. Не пропустіть свій шанс і ви!

У разі якщо самостійно зареєструватися не виходить телефонуйте до Київського представництва ДУМ АРК за телефоном: + 38 063 221 54 64. (WhatsApp, Viber, Telegram).

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».