cr

Муфтій Криму розповів дітям про Номана Челебіджіхана

22 лютого 2020 року в стінах Київського представництва Духовного управління мусульман Автономної Республіки Крим муфтій Айдер Рустемов провів зустріч з юними вихованцями школи Crimean Heritage, під час якої розповів біографію видатного політичного та державного діяча кримськотатарського народу Номана Челебіджіхана у легкій та доступній для дітей формі.

Номан Челебіджіхан був одним із організаторів першого Курултаю, першим головою уряду проголошеної в 1917 році Кримської народної республіки, першим муфтієм мусульман Криму, Литви, Польщі і Білорусі. Він був справжнім борцем за свободу кримськотатарського народу, нескореним, незламним, за що і був вбитий більшовиками 23 лютого 1918 року.

По завершенню невеликої лекції, учні зачитали вірші Номана Челебіджіхана, після чого відбулася досить жвава бесіда на тему лідерства в Ісламі і якими якостями має володіти справжній лідер.

Прес-служба ДУМАРК

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».