cr

«СВІТЛО КОРАНУ»

«Читай, ім’ям Господа твого, який створив все суще» ( сура «Аль –Аляк», 1 аят).

З метою мотивації дітей до читання та розуміння Корану – книги Аллага, 1 березня 2020 року в офісі Духовного Управління Мусульман Криму відбувся дитячий конкурс «Світло Корану» імені Номана Челебіджихана – муфтія Криму, Литви, Польщі, лідера кримськотатарского народу. За умовами конкурсу потрібно було виразно розказати певну суру та розповісти членам журі розуміння її суті, адже Коран важливо не просто читати, а розуміти його зміст. Для дітей це достатньо серйозне завдання.

Дітей розділили на три вікові категорії:

1 категорія – від 3 до 5 років (сура «Ан – Нас»);

2 категорія – від 5 до 8 років (сура «Аль – Філь»);

3 категорія – від 8 до 13 років (сура «Аль-Аля»).

У конкурсі взяли участь 59 дітей, які прибули з різних куточків України. Діти виразно розказали суру, її зміст, а також відповідали на запитання журі.

Багато учасників здивували гостей своїми знаннями Корану: Хайруллаєва Асіе (11 років) знає напам’ять 2 джузи, Собірова Сакіне (9 років) – 4 джузи, Чауш Іслям (11 років) – 5 джузів, Саібназаров Усман (11 років) – 7 джузів, Мікушкіна Таснім ( 10,5 років) знає напам’ять увесь Коран, та інші діти МашаЛлаг!!! Організаторів дуже порадувало знання книги Аллага юними учасниками.

Організатором конкурсу «Світло Корану» у цьому році виступила нещодавно створена організація «Об’єднання мусульманок України» за підтримки ДУМ АР Криму та Асоціації мусульман України.

В усіх трьох вікових категоріях були передбачені 1, 2 та 3 місця, і переможці отримали «ПОЧЕСНІ ГРАМОТИ» та цінні призи. А також усім учасникам вручили грамоти і заохочувальні призи (набори із солодощами).

«Об’єднання Мусульманок України» дякує членам журі, усім, хто приймав участь у підготовці подарунків, грамот і допомагав в організації конкурсу.

Нехай Всевишній буде Вами задоволений.

Прес-служба ДУМ Криму.

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».