cr

Поки весь світ бореться з коронавірусом, окупаційна влада Криму бореться з кримськими татарами

Сьогодні, 11 березня у Бахчисараї та Бахчисарайському районі окупанти проводять обшуки як мінімум в будинках сімох кримських татар. Зокрема, окупанти нагрянули в будинок ведучого телеканалу ATR Сейтумера Сейтумерова.

Як відомо, окупанти проводять так звані «слідчі дії» в будинках: Сейтумера Сейтумерова – ведучого телеканалу ATR, Сейдамета Мустафаєва – стримера «Кримської солідарності», Сейтумера Сейтумерова – історика, Османа Сейтумерова, Рустема Сейтмеметова, Амет Сулейманова і Айдера Сулейманова.

Замість того, щоб проводити профілактичні дії задля запобігання розповсюдження коронавірусу, окупаційна влада Криму ставить більш пріоретеною боротьбу з кримськими татарами. Невже вони бояться нас більше смертельного вірусу…

Прес-служба ДУМАРК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».