cr

Допомога від братського турецького народу мусульманам України та Криму

16 травня 2020 року Духовному управлінню мусульман Автономної Республіки Крим було передано 300 продуктових бокси від Турецького агентства з питань співробітництва та координації (TİKA) при Міністерстві культури та туризму Турецької Республіки для їх розподілення серед малозабезпечених сімей та людей, які в результаті профілактичних заходів пов’язаних з коронавірусною інфекцією COVID-19 опинились в скрутному фінансовому становищі.

ДУМ АРК розподілило продуктові бокси по громадам на території материкової України, зокрема:

м. Київ та Київська область – 50 боксів.

м. Вінниця – 10 боксів

м. Біла Церква – 30 боків.

м. Херсон – 30 боксів.

смт. Новоолексіївка – 90 боксів.

м. Генічеськ – 60 боксів.

м. Львів – 17 боксів.

м. Луцьк – 13 боксів.

Окрім продуктів, у кожному боксі також є комплект захисних масок та гумових рукавичок, що особливо актуально під час карантину.

ДУМ АРК щиро дякує Турецькому агентству з питань співробітництва та координації (ТІКА) при Міністерстві культури та туризму Турецької Республіки та братському турецькому народові за допомогу у цей, для всіх нас, скрутний час.

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».