cr

Оголошення щодо святкового намазу Ораза-байрам 1441 (2020)

З ім’ям Аллага Всемилостивого, Милостивого!

У зв’язку з ситуацією, пов’язаною з карантинними заходами та обмеженнями задля запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, враховуючи останні зміни з послабленням карантинних заходів, беручи до уваги те, що святковий намаз є релігійним символом Ісламу Духовне управління мусульман Криму рекомендує:

– Мусульманам України і Криму обмежитися проведенням святкового намазу в мечетях, молитовних приміщеннях, ісламських культурних центрах в штатному складі в кількості не більше 10 осіб. Усі молільники мають дотримуватися карантинних заходів, зокрема перебувати в місцях її звершення у захисній масці та рукавичках;

– Закликає всіх мусульман, які мають намір все ж таки звершити спільний святковий намаз за будь-яких обставин – звершити його в себе вдома в колективі власної сім’ї.

– Розважальні масові заходи в святковий день проводитися не будуть!

Нехай Всевишній прийме Ваш пост і поклоніння і дасть нам всім зустріти наступний Рамадан в благополуччі й доброму здоров’ї!

Прес-центр ДУМК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».