cr

Акти вандалізму та незаконні референдуми в окупованому Криму продовжуються

29 червня в окупованому Криму мешканка Кемерово (РФ) вчинила акт вандалізму над кримськотатарським пам’ятним знаком на якому зображений кримськотатарський символ (тамга) і написані аяти з Корану. Пам’ятний знак встановлений на в’їзді у місто Саки з боку Сімферополя.

Залізши на свій автомобіль жінка намагалася збити молотком півмісяць, після того як молоток зламався вона дістала інший, що говорить про заздалегідь спланований акт. Все це супроводжувалося образами на адресу кримських татар та їх релігії. При спробі втекти з місця злочину автомобіль жінки не завівся.

Співробітники поліції, які прибули на місце пригоду одразу ж заборонили всю фото та відеофіксацію події.

Все це відбувається на фоні незаконного референдуму, який проходить цими днями в окупованому Російською Федерацією Криму. Референдуму, подібно до того що відбувався у 2014 році, але на цей раз кровавий тиран вирішив «узаконити» своє правління на довічний термін. На цьому підґрунті збожеволівші адепти «Русского мира», які відчуваючи абсолютну безкарність своїх вчинків починають переходити до активних дій.

І тільки на Аллага ми сподіваємось. Наша боротьба триває…

Прес-центр ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».