cr

ДУМ АРК підводить підсумки Курбану 1441

Духовне управління мусульман Автономної Республіки Крим від імені мусульман Криму, кримських татар,  які вимушено залишили свою Батьківщину,  а також від імені бідних та малозабезпечених мусульман України, висловлює свою щиру подяку Управлінню у Справах Релігії Турецької Республіки (Diyanet İşleri Başkanlığı) та Фонду захисту прав і свобод людини і гуманітарної допомоги IHH (İnsan Hak ve Hürriyetleri ve İnsani Yardım Vakfı) за надану благодійну допомогу, у рамках якої було зарізано 36 голів великої рогатої худоби від Діянету та 4 голови від ІНН.

Зарізана худоба була розподілена наступних шляхом:

  • м. Київ та Київська область – 12 голів.
  • м. Херсон – 6 голів.
  • м. Нова Каховка – 2 голови.
  • селища Новоолексіївка, Щасливцеве, Стрілкове – 8 голів.
  • м. Мелітополь – 2 голови.
  • м. Львів – 6 голів.

Худоба від Фонду захисту прав і свобод людини і гуманітарної допомоги IHH була розподілена серед мусульман Одеси, Вінниці, Луцьку та Дніпра.

Також, Духовне управління мусульман Автономної Республіки Криму щиро вдячне усім волонтерам, братам та сестрам, які відгукнулися на заклик до централізованого забою худоби, та допомагали в цій добрій справі.

Прес-центр ДУМАРК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».