cr

Мусульмани луцька не залишили своїх одновірців у скруті

Релігійна громада мусульман Волині «Рахма» міста Луцьк, що входить до складу Духовного управління мусульман Автономної Республіки Крим, надала благодійну підтримку у вигляді продуктових кейсів сім’ї мусульман, які на даний час перебувають у Волинському пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ) ДМС України.

ДУМ АРК висловлює щиру подяку всім, хто взяв участь в цій благодійній акції, особливо працівникам та керівництву Волинського ПТПІ за сприяння, підтримку та допомогу.

Посланець Аллага (нехай благословить його Аллаг і вітає) сказав: «Тому, хто (допоможе) своєму братові в нужді його, Аллаг (допоможе) в його власній потребі» (Аль-Бухарі, Муслім).

Прес-центр ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».