cr

Засуджений медіа координатор «Кримської солідарності» Наріман Мемедемінов відбув термін і вийшов на свободу

Засуджений на 2,5 року цивільний журналіст і медіа-координатор «Кримської солідарності» Наріман Мемедемінов відбув термін і вийшов на свободу. Про це повідомляє кореспондент «Кримської солідарності».

Раніше засудженого до двох з половиною років ув’язнення за звинуваченням у публічних закликах до тероризму журналіста Мемедемінова доставили в колонію-поселення №8, яка знаходиться в селищі Садковський Ростовської області.

Правозахисний центр «Меморіал» визнав його політичним в’язнем і вважає, що переслідування Нарімана Мемедемінова було пов’язано з його активною ненасильницькою правозахисною і журналістською діяльністю, критикою російських правоохоронних органів.

23 березня 2018 року суддя Київського районного суду Михайло Білоусов обрав журналісту запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Про це клопотав старший слідчий УФСБ Росії Паршутин, який прибув на службу до Криму після 2014 року. Його прізвище фігурує в ряді політичних кримінальних справ.

2 жовтня 2019 року Південний окружний військовий суд засудив громадянського журналіста «Кримської солідарності» до двох з половиною років колонії-поселення.

Ми вітаємо Нарімана, його родину, друзів і весь кримськотатарський народ з цією радісною подією, і просимо Всевишнього Аллага найскорішого звільнення усіх незаконно засуджених політв’язнів. Наша боротьба продовжується!

Прес-центр ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».