cr

Їхні серця не зламати!

З ім’ям Аллаха Всемилостивого, Милостивого!

Сьогодні російська каральна машина винесла черговий вирок кримським татарам з так званої “Красногвардійської групи хизб ут-тахрир” – 42 роки на трьох. Рустем Емірусеінов, батько трьох дітей, отримав 17 років суворого режиму. Арсен Абхаіров та Ескендер Абдулганієв отримали 13 та 12 років відповідно. Всі троє – з відбуванням перших двох років у тюрмі. Всього лише за те, що зустрічалися та вивчали свою релігію, ходили в мечеть, читали книжки…

Це не перший подібний вирок, не перша подібна справа. Але це не зупиняє, а навпаки – згуртовує людей, які, незважаючи на штрафи та заборони, на перевірки та затримання, продовжують виходити на одиночні пікети в підтримку своїх синів, братів, чоловіків, продовжують стояти біля будівель так званого російського “правосуддя”, приїздять за сотні кілометрів на “суди” та твердо вірять в найсправедливіший Суд – Суд Всевишнього, який обов’язково відбудеться і розставить все по своїх місцях.

Істина завжди перемогае. Наша боротьба триває!

Муфтій Криму

Айдер Іса оглу Рустемов.

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».