cr

48 років на трьох – чергове судилище оккупанта!

Сьогодні, 12 січня 2021 року, в Ростові-на-Дону відбулось чергове судилище над кримськими татарами, мусульманами Криму. Арсен Джеппаров (батько 8 малолітніх дітей) засуджений до 17 років колонії суворого режиму, 59-річому Енверу Омерову дали 18 років (2 роки тюрми та 16 – колонії суворого режиму), а його сину Різі Омерову (батьку 4 малолітніх дітей) – 13 років колонії суворого режиму. Всі засуджені звинувачуються в терористичній діяльності, єдині “докази” якої – це аудіозаписи розмов на релігійні та політичні теми…

Так зване російське “правосуддя” в черговий раз показує своє тираничне обличчя. 48 років на трьох невинних людей, відомих серед співвітчизників праведністю та благочестям, лише тому, що вони займають активну громадянську позицію, підтримують свій народ та сповідують релігію Аллага!

Але путінській каральній машині замало цього. Близько ста кримських татар, серед яких були жінки, ветерани національного руху, які їхали на “суд” в Ростов-на-Дону, щоб підтримати своїх співвітчизників, зупинили цієї ночі на Керченському мосту (і це вже стає поганою традицією). В людей відібрали документи та протримали на холоді 9 годин, не пояснюючи причину затримання.

Тих, хто все ж таки дістався Ростова заздалегідь та прийшов під будівлю “суду”, не пустили на засідання, окрім невеликої групи адвокатів та родичів. Гнів “правоохоронців” викликав флешмоб, коли люди під будівлею “суду” наділи футболки зі словами протесту. На кримських татар почали оформлювати протоколи, збирати дані, забороняючи висловлювати свою думку.
І навіть за прохання дочки Енвера Омерова доторкнутися до руки батька, на неї було складено протокол… Її мамі стало погано, їй викликали швидку…

Ми засуджуємо тиранію та впевнені в перемозі правди! Ми просимо Всевишнього Аллага про повернення всіх несправедливо засуджених додому, про полегшення та підтримку їхнім сім’ям.

Нема сили та моці ні в кого, крім Аллага. Тільки Він – наш Покровитель, і тільки до Нього ми звертаємось за допомогою.

Наша боротьба продовжуеться!

Муфтій Криму
Айдер Іса оглу Рустемов

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».