cr

Чергові обшуки в окупованому Криму!

Духовне Управління Мусульман Автономної Республіки Крим засуджує чергові акти агресії російської окупаційної влади проти мусульман Криму. Обшуки та арешти, що відбулися 17 лютого на півострові, 7 нових обвинувачень в тероризмі, 7 затриманих, 6-ро з яких – кримські татари, – Ернест Ібрагімов, Абдулборій Махамадемінов (якого пізніше відпустили), Ленур Сейдаметов, Олег Федоров, Яшар Шіхаметов, Азамат Еюпов, Тимур Ялкабов, ще 15 малолітніх дітей, які можуть залишитись без батьків на довгі роки, – це продовження російської політики геноциду за релігійною та національною ознакою та витіснення кримськотатарського народу з його рідної землі.

Просимо Всевишнього Аллага звільнити наших співвітчизників та захистити їх сім’ї, та звільнити нашу рідну землю від ворога!

Наша боротьба триває!

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».