cr

ПЕРЕРОЗПОДІЛ ЗЕМЛІ В КРИМУ ТА СПРАВЖНЄ ОБЛИЧЧЯ КОЛАБОРАНТІВ

Окупаційна влада Криму узгодила з так званим “Кримським муфтіятом” передачу 7 гектарів мусульманського кладовища “Абдал” в Сімферополі під християнське кладовище. Проблема нестачі місць для поховання виникла в останні роки (і це не дивно, враховуючи рівень життя на півострові після приходу окупаційної влади). Вирішити її збиралися за рахунок сільськогосподарських земель приватної власності, на викуп яких потрібні чималі гроші. Але проблему вирішили за згодою з колаборантами з “Духовного управління”, які дуже “піклуються” про всіх мусульман Криму…

З 12 гектарів, відведених під мусульманські поховання, вже обносяться забором більше половини! Слід зазначити, що коли мова йде про перерозподіл землі в такій кількості, одразу спадає думка про чиїсь бізнес-інтереси, адже всім відомо, що похоронний бізнес під керівництвом комунальних підприємств особисто окупаційної влади – корумпована сфера. Насправді, все це демонструє справжній статус колаборантів на півострові та їхні дійсні можливості вирішувати проблеми громадян, якими вони можуть виправдовувати свою зраду України.

Ми вважаємо, що єдине вирішення цієї та інших проблем, з якими стискається мусульманська спільнота Криму, – це рішучі дії української держави та світового суспільства з негайної деокупації півострова.

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».