cr

Пам‘ятаємо трагічні події березня-квітня 1918 року

Духовне управління Мусульман Автономної Республіки Крим висловлює свою підтримку дружньому азербайджанському народу в зв’язку з роковинами трагічних подій березня-квітня 1918 року, коли від рук армянських екстремістів загинули десятки тисяч азербайджанців. Всевишній Аллаг сказав: “О люди! Воістину, Ми створили вас із чоловіка та жінки й зробили вас народами та племенами, щоб ви знали одне одного. Воістину, найшановніші з-посеред вас перед Аллагом — найбільш богобоязливі! Воістину, Аллаг — Всезнаючий, Всевідаючий!” (Коран, сура 49, аят 13)

Люди створені різними не для того, щоб сперечатися та ворожувати між собою, а задля спільного й дружнього життя на цій землі. Підтримувати порядок та справедливість на землі – це завдання, яке дано людині її Творцем, але, на жаль, мова ворожнечі, посягання одних людей на територію, майно, життя інших – звичні речі як у минулій, так і в сучасній історії людства.
Ми закликаємо всіх до вивчення та визнання страшних уроків геноциду, який пережив братній азербайджанський народ.

З повагою,

муфтій Криму Айдер Рустемов

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».