cr

Пам‘ятаємо трагічні події березня-квітня 1918 року

Духовне управління Мусульман Автономної Республіки Крим висловлює свою підтримку дружньому азербайджанському народу в зв’язку з роковинами трагічних подій березня-квітня 1918 року, коли від рук армянських екстремістів загинули десятки тисяч азербайджанців. Всевишній Аллаг сказав: “О люди! Воістину, Ми створили вас із чоловіка та жінки й зробили вас народами та племенами, щоб ви знали одне одного. Воістину, найшановніші з-посеред вас перед Аллагом — найбільш богобоязливі! Воістину, Аллаг — Всезнаючий, Всевідаючий!” (Коран, сура 49, аят 13)

Люди створені різними не для того, щоб сперечатися та ворожувати між собою, а задля спільного й дружнього життя на цій землі. Підтримувати порядок та справедливість на землі – це завдання, яке дано людині її Творцем, але, на жаль, мова ворожнечі, посягання одних людей на територію, майно, життя інших – звичні речі як у минулій, так і в сучасній історії людства.
Ми закликаємо всіх до вивчення та визнання страшних уроків геноциду, який пережив братній азербайджанський народ.

З повагою,

муфтій Криму Айдер Рустемов

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».