cr

Обшуки в благодатний місяць Рамадан

Не зважаючи на місяць Рамадан окупанти в Криму не припиняють свою брудну практику залякування та обшуків у мусульман. Вчора та сьогодні, як завжди, рано-вранці, лякаючи маленьких дітей та старих батьків, російські силовики увірвались у будинки кримських татар (Ельдара Фетляєва в селі Богате Білогорського району та Руслана Рамазанова в селищі Хошкельди Сімферопольського району).

Обшуки приміщень, вилучення особистих речей, телефонів, комп‘ютерів, книжок, звинувачення в тероризмі та екстремізмі – все це методи, якими путінські приспішники намагаються залякати та зламати корінне населення Криму.

Ми виголошуємо рішучий протест проти таких дій стосовно кримськотатарського народу, мусульман Криму, та просимо Аллага Всевишнього захистити всіх мусульман та зламати хребет всім тиранам!
Амін!

Наша боротьба триває!

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».