cr

У Києві відбувся святковий намаз присвячений Ораза Байрам

13 травня в мечеті Київського представництва ДУМ АРК відбувся черговий святковий намаз, присвячений великому ісламському святу Ораза Байрам.

Вже сьомий рік поспіль кримські татари, які через російську окупацію вимушено покинули свою Батьківщину, звершують святкові намази у вигнанні.

Молитву та святкову проповідь прочитав Муфтій Духовного управління мусульман Автономної Республіки Крим Айдер Рустемов, який після слів звеличення Аллага, процитував аят Священного Корану:
“Доводьте ж до кінця дні посту і звеличуйте Аллага за те, що Він вказав для вас прямий шлях; можливо, ви будете вдячні!” (Коран, 2 сура 185 аят).

Муфтій Криму привітав усіх мусульмани з цим великим святом та нагадав вірянам про його значимість, а також зауважив, що завершення місяця посту, з його нічними молитвами та добрими справами, не означають припинення цих великих актів поклоніння в інші місяці року. Мусульмани продовжують поклонятися Аллагу завжди.

Також Муфтій зазначив, що попри святкову атмосферу, наша велика ісламська громада не припиняє відчувати біль душі за наших братів та сестер, які зараз страждають по всьому світу – від Криму до Палестини.

Після проповіді, на подвір’ї мечеті на гостей чекали традиційні частування, а на маленьких мусульман безкоштовні святкові подарунки!

Свято відбулося з дотриманням усіх рекомендацій щодо карантинних обмежень для масових заходів.

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».