cr

Щодо “Конгресу мусульман України”

Будь-яке прагнення мусульманської організації є позитивним, особливо, якщо воно ставить на меті об’єднання зусиль. Але головне, щоб це прагнення дійсно об’єднувало, а не роз’єднувало мусульман. До нас звертаються різні мусульманські організації за роз’ясненням з приводу оголошення створення Конгресу мусульман України, тому вважаємо за доцільне роз’яснити наше розуміння цього процесу.

Згідно даних, які ми маємо, нова платформа “Конгрес мусульман України” – це свого роду ребрендінг всіх організацій, які тим чи іншим шляхом підпорядковані Духовному Управлінню Мусульман України “Умма” та Асоціації “Альраїд”, або тісно співпрацюють з ними.

Ми розуміємо, щось будувати дуже складно. Тому вітаємо всіх, хто має намір працювати та будувати щось нове. І дуже сподіваємось, що мусульманські організації, турбуючись про форму, не будуть руйнувати суть, як це було у прагненні іншої організації, Духовного Управління Мусульман України, в проведенні “З’їзду мусульман України”, який насправді був з’їздом громад цієї організації. А суть для нас – це звеличування Імені Аллага та щира діяльність на Його шляху.

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».