cr

Акція «Бір вуджуд» («Єдине тіло») набирає український масштаб.

Дякуючи ініціативі мусульман у всіх мечетях та молитовних приміщеннях ДУМАРК на материковій Україні в п’ятницю, 3 грудня, пройшла акція підтримки Кримського марафону, до якої залучилися громади Києва, Київської області, Львова, Луцька, Херсона, Нової Каховки, Новоолексіївки, с. Щасливцеве та Генічеська.

В цей благословенний день в благословенних місцях були зачитані аяти Всевишнього та піднесені мольби за всіх пригноблених. Ті, хто мали фінансову змогу, приєднались до Третього кримського марафону, який триває. Зібрані кошти будуть найближчим часом передані в Крим. Не дивлячись на те, що сьогодні Росія систематично порушує релігійні права та свободи віруючих, ми впевнені, що істина та справедливість переможуть, тому що Аллаг – Істинний та Справедливий.
Наша боротьба триває!

Прес-служба ДУМАРК

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».