cr

Ораза Байрам для всіх

Сьогодні, 5 травня, в селищі Чайки, що на Київщині, відбулася святкова акція з нагоди закінчення посту в місяць рамадан та ісламського свята Ораза Байрам.

Вже другий рік поспіль місцева мусульманська громада «Бірлік» ділиться радістю свята зі своїми сусідами. Всіх гостей свята пригощали традиційними кримськотатарськими стравами, знайомили з мусульманською культурою, а маленьким відвідувачам дарували солодощі.

Акція відбулась за підтримки кримськотатарської громади селища Чайки «Бірлік» та Духовного управління мусульман Автономної Республіки Крим.

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».