cr

Муфтій Криму подякував Заслужений академічний Ансамбль пісні і танцю ЗСУ за привітання мусульман України

В середу, 11 травня, Муфтій Криму разом з бійцями батальйону «Крим» та кримськотатарськими активістами провели зустріч з керівництвом та складом  Заслуженого академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України, під час якої висловили свою подяку за привітання мусульман України з великим ісламським святом Ораза Байрам (Свято Розговіння).

Айдер Рустемов висловив окрему подяку керівнику ансамблю – полковнику Антонюку Дмитру Жановичу та начальнику ансамблю пісні і танцю ЗСУ – полковнику Макаренку Сергію Валентиновичу  за вагомий внесок у єдність українців різних конфесій та за повагу воїнів-мусульман, які борються за волю та незалежність України, нагородивши їх спеціальними почесними грамотами та символічними подарунками.

Командир батальйону Крим Іса Акаєв також вручив почесні грамотами всім учасникам ансамблю та передав подарунковий сертифікат від ресторану справжньої кримськотатарської кухні «Мусафір».

В своєму вступному слові Муфтій Криму зауважив, що в контексті сьогоднішньої війни «кримські татари та українці воюють пліч о пліч та рано чи пізно ми обов’язково переможемо, тому що за нами істина та справедливість, а це – атрибути Всевишнього».

«Також подібні акції є дуже важливими в контексті інформаційної війни, яку веде росія проти України. Ми бачимо як росія використовує антизахідні наративи, звинувачуючи західний світ в підтримці України, але при цьому замовчуючи свою участь у війні в Лівії, Сирії та інших регіонах. І насправді ми бачимо або дуже слабку підтримку України, або зовсім нейтральну позицію з боку арабо-мусульманського світу. Тому дуже важливо робити подібні заходи, які показують, що в Україні є мусульмани, що в лавах ЗСУ є мусульмани, які вільно сповідують свою релігію. І це привітання від Ансамблю дійсно викликало дуже великий резонанс серед мусульманського світу, зокрема в Туреччині та Пакистані», – зазначив Муфтій.

«Ми завжди повторюємо, що ця війна почалася 8 років тому з окупації Криму та Донбасу і вона має закінчиться звільненням цих територій», –  наголосив Айдер Рустемов.

Прес-центр ДУМ АРК.

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».