cr

Війна проти Бога

Минуло 150 днів з моменту, коли в Україну віроломно вторглися російські війська. 150 днів по суті війни добра і зла, що зрозуміли навіть політики різних країн, проводячи паралелі та все частіше цитуючи тексти зі священних писань.

Агресор ще не зрозумів з Ким він воює, але коли він зрозуміє буде вже занадто пізно. Коли Всевишній хоче знищити цілий народ, він заводить його за кордон не повернення до прощення Господа, і цим кордоном для Росії стала Україна.

Явним свідченням цього є руйнування мечетей, храмів, будинків молитв, синагог, а також переслідування та насильство над релігійними діячами на окупованих територіях півдня та сходу України.

Внаслідок російського обстрілу значно пошкоджені мечеть султана Сулеймана Пишного та його дружини Роксолани у Маріуполі, Костянтинівська та Бахмутська мечеті у Донецькій області, Ісламський культурний центр «Сунна» в місті Харкові, повністю зруйновано ісламський культурний центр «Бісмілля» в місті Сєверодонецьк, Луганської області. У мечетях Херсонської та Запорізької області проведені обшуки та вилучено релігійну літературу, а на імамів мечетей чинено тиск, та примушення до співпраці з окупантами, загрожуючи через членів їх сімей. Також є випадки тортур щодо наших імамів, а деякі і досі знаходяться нажаль в полоні.

Внаслідок чого, не бажаючи підкоритися агресору, лідери регіональних релігійних громад вимушені залишати свої місця і виїздити з сім’ями на підконтрольні Україні території.

Нам також відомо зі слів наших релігійних діячів, які були змушені залишити окуповані території, що загарбниками руйнуються не тільки мечеті, але і церкви, храми, синагоги, що доводить про відсутність у ворога будь-якої духовності, моралі та благочестя. Все це свідчить що Господь вирішив знищити цей народ, і це лише питання часу.

Закінчуючи хочеться відзначити, що зі слів наших релігійних діячів з окупованих територій, переслідуванню та мукам піддаються імами та голови релігійних громад саме Духовного Управління Мусульман Автономної Республіки Крим та Православної церкви України.

Цікаво, чи є випадки та факти переслідування та тортур щодо релігійних діячів інших християнських конфесій та ісламських організацій в Україні на окупованих територіях?

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».