cr

Халяльне мясо для мусульман-захисників

Духовне управління мусульман Автономної Республіки Крим спільно з Асоціацією мусульман України та за підтримки добродіїв з числа мусульман реалізували спільний проект, а саме, виготовили консерви тушкованої яловичини «Халяль» для потреб мусульман, які залучені до складу Збройних сил України, добровольчих батальйонів та спецпідрозділів, загонів тероборони.

Військові-мусульмани дуже ретельно ставляться до їжі, яку вони вживають, перебуваючи на військовій службі. Нерідко вони стикаються з проблемою нестачі халяльного м’яса в щоденному раціоні, особливо перебуваючи на передових позиціях. Тому ДУМ АРК спільно з АМУ вирішили реалізувати такий важливий та корисний проект.

В якості сировини було використано м’ясо з курбану. А виробник, ТОВ «Агрофірма Столичка», пройшов повну відповідну сертифікацію «Халяль». Нагадуємо, що при ДУМ АРК вже 2 роки працює відділ сертифікації «Халяль», і будь яке підприємство чи виробництво може пройти сертифікацію своєї продукції щодо відповідності вимогам ісламського права за цим посиланням.

Загалом було зроблено понад 4000 консервних банок, вагою 525 г. кожна, частину з яких було передано Спецпідрозділу «Крим».

Якщо ви мусульманин, та проходите службу в рядах ЗСУ, тероборни чи добровольчих батальйонів і у вас є потреба в халяльних м’ясних консервах ви можете звернутись до нас за телефоном: +38 (063) 221-54-64 або написали листа на: dumk.info@gmail.com

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».