cr

МУФТІЙ КРИМУ ТА ГОЛОВИ МУСУЛЬМАНСЬКИХ ГРОМАД ОТРИМАЛИ НАГОРОДУ ЗА ЗАСЛУГИ ПЕРЕД УКРАЇНСЬКИМ НАРОДОМ

4 жовтня 2022 року в стінах Національного заповідника «Софія Київська» відбулась церемонія нагородження грамотами Верховної Ради України представників духовенства, зокрема військових капеланів, а також представників релігійних та громадських організацій.

Нагороду Верховної Ради України за Заслуги перед Українським народом отримав Муфтій Криму Айдер Рустемов.

Отримуючи нагороду від голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука Муфтій Криму зазначив, що ця війна почалась з Криму, і вона має закінчиться його визволенням, а також, що ця нагорода насправді символізує подяку всім нашим братам-мусульманам України які боронять нашу Батьківщину на всіх фронтах.

Окрім Муфтія нагороду також отримали і інші духовні лідери мусульман України та голови мусульманських релігійних та громадських організацій України, зокрема Голова Ради Улемів ДУМ АРК, та ГО «Асоціація мусульман України» Сулейман Хайруллаєв,  співзасновниця «Об‘єднання мусульманок України» Ольга Кича, голова кримськотатарської релігійної громади “Бірлік” (с. Чайки) Ленур Чауш, голова кримськотатарської релігійної громади “Рахма” м. Луцьк Сервер Зейнідінов, голова та імам кримськотатарської релігійної громади мусульман міста Львова Енвер Кучук та інші.

Прес-служба  ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».