cr

Муфтій Криму здійснив офіційний візит в місто-герой Харків

Муфтій Криму з офіційним візитом відвідав місто-герой Харків, де провів зустріч з Харківським міським головою Ігорем Тереховим та місцевою громадою мусульман.

У рамках зустрічі з Мером сторони обговорили участь громади кримських татар у житті Харкова та подальшу співпрацю. Також він зазначив, що у питанні повоєнного відновлення Харків покладає на турецьких партнерів великі надії.

«З Туреччиною ми маємо дуже дружні відносини. У мирний час у нас літали літаки турецьких авіаліній. Ми закупили автобуси «Карсан», планували робити спільне виробництво, і від цієї ідеї не відмовилися. Ми маємо Почесне консульство Турецької Республіки. Нас дуже багато пов’язує, і я розраховую, що після нашої перемоги така співпраця продовжиться. З мого боку буде зроблено все, щоб Туреччина інвестувала у Харків», – наголосив Ігор Терехов.

Муфтій Криму зазначив, що Духовне управління мусульман Криму зі свого боку також буде максимально сприяти розвитку цієї співпраці, а також те що, ДУМ АРК планує продовжити співпрацю з місцевою громадою, зокрема, допоможе з ремонтом мечеті. Для цього планується залучити турецьких партнерів.

Муфтій Криму також відвідав Харківську соборну мечеть, де зустрівся з вірянами та в рамках гуманітарної програми передав нужденним продуктові набори.

ДУМ АРК висловлює подяку Турецькому агентству з питань співробітництва та координації (TİKA) при Міністерстві культури та туризму Турецької Республіки та фонду «ASTEM FOUNDTATION» за сприяння та участь в цій гуманітарній акції.

Нагадаємо, що в Харкові є вісім мечетей, дві з яких зазнали серйозних руйнування та потребують відбудови.

Місто Харків є справжнім містом героєм. З початку військової агресії з боку росії та до сьогоднішнього дня Харків постійно перебував під обстрілами рашистів та зазнав дуже серйозних руйнувань цілих житлових масивів та районів, цивільної та критичної інфраструктури міста, але не дивлячись на все це, місто героїчно тримає опір, а саме головне продовжує квітнути та жити.

Руйнування та страждання людей це і є справжній прояв щирих намірів «руського міра». Тотальне знищення всього живого, геноцид народів, знищення культури та духовності – ось справжні цілі російського «звільнення» (поневолення). В цьому може переконатися кожний, хто побачить в що перетворили рашисти одне з найгарнішим міст Європи – місто Харків.

Але, з дозволу Всевишнього Аллага, перемога буде за Нами!

Наша боротьба триває…

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».