cr

Держава-терорист продовжує свій терор в Криму

24 листопада 2022 року, рівно через дев‘ять місяців з початку повномасштабної війни, країна-терорист виносить чергові вироки ще п’ятьом мусульманам – кримським татарам, звинувачуючи їх у тероризмі.

Підстави – як і завжди – розмови в мечеті, записані «таємними свідками» (=працівниками фсб) та підозри в приналежності до партії «Хізб-ут-тахрір». Насправді, всі засуджені – активісти організації «Кримська солідарність», які мають активну громадянську позицію. Осман Аріфмеметов, Рустем Шейхалієв та Руслан Сулейманов – громадські журналісти, які одні з перших висвітлювали брудні дії російських спецслужб проти мусульман Криму. Їх засуджено до 14 років ув‘язнення. Яшар Муедінов та Енвер Аметов отримали по 13 років позбавлення волі. Але, насправді, неможливо позбавити волі віруючі серця, які не підлаштовуються під владу тиранів, не зраджують своєму Господу та своєму народові, а ведуть боротьбу за справедливість серцем, словом та справами.

Ця війна почалася з Криму і має закінчиться його визволенням!

Наша боротьба продовжується…

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».