cr

Мусульмани України вдруге відзначили Рамазан-Байрам в умовах війни

21 квітня 2023 року в мечеті представництва ДУМ АРК в м. Києві / Ісламський культурний центр Асоціації мусульман України відбувся черговий святковий намаз, присвячений святу Рамазан-Байрам.

Молитву та святкову проповідь прочитав Муфтій Духовного управління мусульман Автономної Республіки Крим Айдер Рустемов, який після слів звеличення Аллага, нагадав вірянам, що це вже другий Рамадан та третя святкова молитва, яку звершували мусульмани України в умовах війни.

В святковій проповіді Муфтій Криму розповів вірянам, як можна поєднати свято та війну? Адже війна – це завжди біль та страждання, а свято – радість. По-перше – це дуа (молитва) Всевишньому Аллагу за перемогу над тираном 21 століття та мир! По-друге – тільки вдячність Аллагу за те, що ми вистояли та продовжуємо цю боротьбу. Вдячністю нашим сміливим, хоробрим, воїнам, які зараз, в цей момент, б’ються на сході та півдні України. Подякою всім, хто сьогодні допомагає Україні. Це можливо зробити тільки нашою рішучість зробити все заради перемоги та миру.

Після завершення проповіді, до вірян звернулися лідер кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джамілєв та Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Після проповіді та звернень, на подвір’ї мечеті на гостей чекали традиційні частування, а на малечу безкоштовні святкові подарунки!

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».