cr

В парку «Крим» відбулася акція присвячена закінченню місяця Рамадан

Сьогодні, 29 квітня, в парку «Крим» в Деснянському районі міста Києва, відбулася акція присвячена закінченню місяця Рамадан – місяцю посту, одкровення, очищення,  молитви та добрих справ. 

На святковій акції, шановних гостей частували традиційним кримськотатарським пловом, роздавали продуктові набори нужденним, знайомили з культурою та релігією мусульман через експозицію «Шлях Рамадану».  

Організаторами акції виступили громада «Кебір джамі» в Деснянському районі, мечеть «Іхляс», Духовне управління мусульман автономної республіки Крим, Команда проекту Годуємо Країну. За підтримки Меджлісу кримськотатарського народу / Qırımtatar Milliy Meclisi, Фонду Національного Добробуту Криму / Qırım Milliy Varlıq Fondu, Асоціації мусульман України, IHH Humanitarian Relief Foundation, ASTEM Foundation та Evkaf Ukraine.

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».