uk

ЗВЕРНЕННЯ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

З ім’ям Аллаха Всемилостивого і Милостивого

Майже сторіччя тому Україна вперше об’єдналася як незалежна держава. 22 січня 1919 року в Києві було проголошено Акт Злуки Української народної республіки та Західно-Української народної республіки. Нажаль, єдина Українська держава проіснувала тоді недовго. Але цей день залишився значущим для всіх нас, тому що прагнення бути єдиним народом єдиної незалежної країни зростало віками в поколіннях українців. Пройшов час, і наша країна нарешті виборола свою незалежність.
Насправді важкою багатовіковою боротьбою з різними ворогами, які роздирали Україну на шматки. І ця боротьба продовжується й сьогодні – з Росією, яка нехтує міжнародними договорами та прагне володарства над іншими країнами, яка звеличує своїх «вождів» та принижує свій власний народ. Але ми віримо, що настане новий День злуки, коли Крим та Донбас будуть звільнені від окупантів і ми знову станемо єдиною країною, де мирно житимуть люди різних національностей, різних віросповідань.

Нехай живе єдина, сильна, незалежна Україна!

Comments are closed.

Abu Havsa Umar ibn al-Hattab (Allah ondan razı olsun) bildirgenine köre: “Men, Allahnıñ Peyğamberi (sallaLLahu aleyhi ve sellim), aytqanını eşitken edim: “Bütün areketler yalıñız niyetlerge köre (qabul etilir) ve er bir insan tek niyetine köre alır. Buña köre de, Allah ve onıñ elçisi içün köçüv (hicret) etken kişi, Allah ve onıñ elçisi içün köçüv (hicret) etkeni sayılır, dünya malları ya da bir qadınnen evlenmek içün köçüv (hicret) etken kişi, o zaman onıñ köçüvi (hicreti) ne niyetinen yapılsa öyle qabul etilecektir”.