uk

ДУМК взяло участь в координаційній нараді щодо проблематики фотографування на документи в релігійному вбранні

22 листопада 2018 року в Міністерстві внутрішніх справ України під головуванням заступника Міністра внутрішніх справ України Ковальчук Т. І. та Голови Державної міграційної служби Соколюка М. Ю. України пройшла координаційна нарада спільно з представниками зацікавлених центральних органів виконавчої влади, а також представників різних релігійних організацій Україна, в числі яких було і Духовне управління мусульман АР Крим. На нараді, зокрема, обговорювалося питання внесення змін до законодавства України в частині, що стосується перегляду вимог, які пред’являються до Фотовідбитки для документів, що засвідчують особу.

Проблема фотографування в документи в релігійному вбранні виявилася актуальною не тільки для мусульманської громадськості України. Виявляється, аналогічні проблеми відчувають і представники інших конфесій України, як, наприклад, представники греко-католицької та римо-католицької церков.

Нарада пройшла в конструктивному руслі. Особливо слід відзначити одностайність учасників в позитивному вирішенні проблеми. Відбувся обмін контактами для спільного вироблення рекомендацій від зацікавлених сторін. Ці рекомендації будуть враховані при розробці та затвердженні нового національного стандарту і приведення його у відповідність до міжнародного стандарту ICAO.

Прес-служба ДУМК

Comments are closed.

Abu Havsa Umar ibn al-Hattab (Allah ondan razı olsun) bildirgenine köre: “Men, Allahnıñ Peyğamberi (sallaLLahu aleyhi ve sellim), aytqanını eşitken edim: “Bütün areketler yalıñız niyetlerge köre (qabul etilir) ve er bir insan tek niyetine köre alır. Buña köre de, Allah ve onıñ elçisi içün köçüv (hicret) etken kişi, Allah ve onıñ elçisi içün köçüv (hicret) etkeni sayılır, dünya malları ya da bir qadınnen evlenmek içün köçüv (hicret) etken kişi, o zaman onıñ köçüvi (hicreti) ne niyetinen yapılsa öyle qabul etilecektir”.