cr

Кримьскотатарська мусульманська громада м. Львова відкрила власний культурний центр

З ім’ям Аллаха Всемилостивого і Милостивого

16 травня 2017 року кримьскотатарська мусульманська громада м. Львова, за підтримкою Духовного Управління Мусульман АР Крим, урочисто відкрила власний культурний центр. На події були присутні представники місцевої громади і виконавчої влади, львівська мусульманська громада, а також муфтій ДУМ АР Крим і голова Ради Улемів. Після традіційного вступного читання Корану Муфтіем у присутніх була можливість висловити свої привітання і очікування від діяльності нового центру. Айдер ефенді запевнив присутніх, що заклад виступатиме платформою для розвитку місцевої мусульманської громади, просування міжконфесійного діалогу, зростання громадянської активності та сприяння кращого розуміння ісламу.
Голова місцевої мусульманської громади Ернест Абкелямов подякував за підтримку ДУМ АР Крим, зазначив важливість впровадження освітніх програм, виховання молоді в питаннях дотримання ісламських традицій і кримськотатарської культури для родин переселенців з Криму. Представник департаменту з питань культури, національностей та релігій пані Леся Корнат акцентувала увагу на позитивному досвіді Львівщини і висловила надію на подальшу плідну співпрацю з мусульманською громадою.
Наприкінці заходу було підписано меморандум про консолідацію і спільну діяльність на базі культурного центру.
Культурний центр кримських татар у Львові відкрито в центральної частині міста зі зручним розташуванням. На базі закладу для потреб громади діятимуть молитовні зали, навчальний клас, бібліотека та робочі приміщення. Двері центру відкриті для представників місцевої мусульманської громади і пересічних львівян.

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».